Chrome

Człowiek bardzo szybko przywiązuje się do wielu rzeczy, dlatego czasem trudno jest przestawić się na nowe możliwości. Tak jest w przypadku przeglądarki Google, której bardzo brakowało w telefonie.

Dlatego też na rynku w końcu pojawiła się wersja mobilna na Androida lub iOS. Dzięki temu mamy możliwość korzystania z jednej wersji na wszystkich urządzeniach, zarówno na laptopie, telefonie, jak i na tablecie.

Bardzo szybko program uzyskał uznanie, a popularność zyskał nie tylko dzięki spójności pomiędzy różnym sprzętem. Przede wszystkim aplikacja została skonstruowana w taki sposób, aby była kompatybilna z kontem Google.

Nie trzeba wspominać już o powszechnie stosowanych rozwiązaniach w postaci autouzupełniania oraz automatycznych sugestii. Zdecydowanie ułatwiają pisanie i użytkowanie Internetu na mobilnych urządzeniach.

Warto jednak podkreślić, że aplikacja pozwala na powiązanie z wszystkimi urządzeniami, których używasz. Dostęp do ostatnich wyszukiwań na laptopie, automatycznie jest widoczny na telefonie.