Dariusz Miłek

Dariusz Miłek urodził się 1 lutego 1968 roku w Szczecinie. W 1989 roku jego rodzina stworzyła sieć obuwniczą z nazwą pochodzącą od nazwiska – Miłek.

Od 1999 roku sieć zmieniła nazwę na CCC, która posiada fabrykę w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Sieć CCC jest wszystkim znana do swoich kampanii reklamowej wykorzystuje twarze znanych Polaków.

W swoim asortymencie posiada obuwie dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Jest to obuwie wszelkiego rodzaju od tych, na co dzień po eleganckie skórzane obuwie oraz sportowe dla tych, którzy nie lubią się nudzić od tego wolą biegać lub spacerować a do tego niezbędne jest wygodne obuwie.

Sklepy najczęściej usytuowane są w centrach i galeriach handlowych dzięki przystępności cenowej są znane i lubiane. Prowadzone są wszelkiego rodzaju promocje w postaci bonów czy wyprzedaży.

W sklepach CCC znajdziemy obuwie dedykowane tylko dla tej sieci na przykład buty Lasockiego wykonane w całości ze skóry naturalnej, ale możemy znaleźć również marki, które posiadają nieco niższy standard a co za tym idzie niższą cenę.