Dofinansowania w zakresie bezpieczeństwa

Czego oczekujesz od własnego domu? Z pewnością chcesz, by mieszkało się w nim wygodnie i by lokum ładnie wyglądało. Jednak jeszcze ważniejszym wymogiem jest to, by w domu było po prostu bezpiecznie. Dokładnie to samo można powiedzieć o kraju, w których wszyscy mieszkamy.

Chcemy, by Polska wyglądała coraz lepiej i by żyło nam się wygodnie. Jednak jeszcze bardziej istotne jest bezpieczeństwo obywateli. Oznacza to nie tylko obronę militarną przed potencjalnym zagrożeniem innego państwa, ale także ochronę przed katastrofami naturalnymi.

W Polsce największe zagrożenia związane z naturą to powodzie oraz huragany. Unia Europejska wspiera polskich podatnik w finansowaniu kolejnych inwestycji. Największym projektem w tym obszarze jest Modernizacja Wrocławskiego Węzła Wodnego, która kosztuje ponad 900 milionów złotych.

Modernizacja jest przeprowadzana właśnie pod kątem zwiększenia bezpieczeństwa – czyli podniesienia jakości prewencji, jak i działań już w przypadku wystąpienia ewentualnej powodzi.

Piotr
Planuje być Reporterem
Co słychać u Piotra ? - Pracuje w restauracji. lubi odbierać zamówienia od klientów. Pomaga szefowi kuchni. Najlepiej czuje się za barem. Lubi zarządzać zaopatrzeniem. W chwilach przerwy wrzuca zdjęcia dań na swojego bloga.