Z psiakiem do salonu

To, że ludzie chodzą do fryzjera, których ich obcina, czesze i modeluje im włosy wszystkim wydaje się oczywiste. Ale to, ze do salonu fryzjerskiego idzie pies, oczywiście ze swoim właścicielem, już jakby oczywiste jest mniej. Ale to się powoli zmienia. W dużych i małych miastach powstają różnego rodzaju miejsca, w których psa można ostrzyc, wymodelować mu sierść, wyczesać ją i zasięgnąć porady specjalisty co do tego, co taki pies powinien jeść i jak często powinien być kąpany. Posiadanie psa z długą sierścią to nie lada wyzwanie.

Zwłaszcza, jak to jest pies rasowy, który startuje w różnego rodzaju wystawach i pokazach. Musi wyglądać pięknie i być zadbany. Dlatego zamiast się męczyć samemu, lepiej powierzyć swojego ulubieńca specjalistom i o nic się nie martwić. Warto odwiedzać psie salony regularnie, zwłaszcza w okresie poprzedzającym wystawy. Z pewnością dzięki takim wizytom nasz pies ma o wiele większe szanse na zdobycie tytułu czempiona, a my będziemy bardzo dumni.

Piotr
Planuje być Reporterem
Co słychać u Piotra ? - Pracuje w restauracji. lubi odbierać zamówienia od klientów. Pomaga szefowi kuchni. Najlepiej czuje się za barem. Lubi zarządzać zaopatrzeniem. W chwilach przerwy wrzuca zdjęcia dań na swojego bloga.