Najciekawsze rozwiązania

Pojawienie się smartfonów na rynku zmieniło oblicze przemysłu telekomunikacyjnego. Funkcje podstawowe, jak dzwonienie czy smsowanie, stały się chlebem powszednim.

Teraz producenci wykazują się coraz większą kreatywnością w zakresie użyteczności oraz funkcjonalności urządzeń. Motorola Cliq 2 to telefon z ekranem dotykowym, który działa na Androidzie.

Jego cechą charakterystyczną jest jednak obecność fizycznej klawiatury QWERTY. Model stanowić miał ukłon w stronę osób, które dużo piszą na swoim smartfonie.

Coraz częściej produkuje się telefonu wyposażone z możliwość korzystania z amerykańskich sieci 4G. Jednym z najciekawszym tego typu modeli jest Motorola Atrix 4G, która posiada nawet stację dokującą.

Do tego pamięć RAM o pojemności 1GB oraz ekran QHD to bardzo przyzwoite parametry. Ten model, co prawda, produkowany jest tylko na rynek amerykański, ale jego odpowiedniki pojawić mają się także w Europie.

Coraz częściej myśli się także o tych użytkownikach którzy potrzebują dużych wyświetlaczy niekoniecznie jednak chcąc zabierać wszędzie swojego tableta. Dla nich powstają smartfony o coraz większych wyświetlaczach, lepszych taktowaniach procesorów i mocniejszych bateriach.

Piotr
Planuje być Reporterem
Co słychać u Piotra ? - Pracuje w restauracji. lubi odbierać zamówienia od klientów. Pomaga szefowi kuchni. Najlepiej czuje się za barem. Lubi zarządzać zaopatrzeniem. W chwilach przerwy wrzuca zdjęcia dań na swojego bloga.